Święto Rodziny i III Bieg na Orientację w KAESPE


W sobotę, 10 czerwca br. wielka szkolna rodzina Zespołu Katolickich Szkół Ogólnokształcących nr 2 z Katowic-Bogucic spotkała się na corocznym Święcie Rodziny, w ramach którego odbyła się już trzecia edycja Biegu na Orientację – było wspaniale, cieszymy się, że mogliśmy ze sobą pobyć!

Dziękujemy wspaniałym rodzinnym teamom biegaczy (było aż 170 startujących) , które w znakomitym czasie zameldowały się na mecie! Pani Kasi, mamie Maćka (4 KSP) – za cudowne udekorowanie stołu, na którym znalazły się przepyszne domowe wypieki. Dziękujemy naszym niezawodnym gimnazjalistom, licznie pracującym w charakterze wolontariuszy! Panu Sławkowi, tacie Mai (6j KSP), który od paru dni przygotowywał drogę wspinaczki do wierzchołka najwyższego drzewa w okolicy, a dziś od wczesnych godzin wytyczał trasę!
Kochani, pomysł z pamiątkową planszą (kroniką Święta Rodziny) i tzw. szafingiem (bezgotówkową wymianą ubrań) – znakomity, a chlebki i smalec pani Basi, mamy Julki (5 KSP) i Nikodema (6a KSP) zrobiły furorę!  O pysznej kawie serwowanej przez rodziców Maćka (2j KSP) trudno zapomnieć… Dziękujemy naszemu nauczycielowi, panu Pawłowi Łebkowi, za sprowadzenie przyjaciół z zespołu Brass Band Bogucice i wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie tego pięknego, szkolnego wydarzenia. Do zobaczenia za rok!

 

Obszerny reportaż zdjęciowy na www.kaespe.katowice.pl/galeria oraz https://www.facebook.com/kaespe.katowice