Jesteśmy OPP!


Szanowni Państwo!

W 2018 r. Stowarzyszenie Rodzin Katolickich Archidiecezji Katowickiej uzyskało status Organizacji Pożytku Publicznego. W związku z tym pozwalamy sobie zwrócić się do Państwa z prośbą o przekazywanie 1,5% osobistego podatku dochodowego PIT, na działalność naszego Stowarzyszenia.

Aby tego dokonać, wystarczy w deklaracji podatkowej podać numer Krajowego Rejestru Sądowego naszego Stowarzyszenia, tj. 0000146839. Dodatkowo (nieobligatoryjnie) można określić cel szczególny, na który ma zostać wykorzystany przekazany 1,5% (np. wskazać nazwę Szkoły, rodzaj działalności PP Stowarzyszenia itp.)

Bardzo prosimy również o przekazanie tej informacji o możliwości przekazania 1,5% podatku PIT na konto Stowarzyszenie Rodzin Katolickich Archidiecezji Katowickiej wszystkim Przyjaciołom i Sympatykom Stowarzyszenia.

Za życzliwość z góry serdecznie dziękujemy – Bóg zapłać.
Szczęść Boże.

Zarząd Główny SRK AK