Zaproszenie na Terenowo-Nocną Drogę Krzyżową 2019 – Radzionków


Wzorem ubiegłego roku – Stowarzyszenie Rodzin Katolickich przy parafii Św. Wojciecha w Radzionkowie oraz Parafialny Oddział Akcji Katolickiej przy parafii NMP Jasnogórskiej w Orzechu zapraszają do udziału w Terenowo-Nocnej Drodze Krzyżowej TNDK2019. Została ona zaplanowana na sobotę 30. marca br.

Zasady udziału – podobne jak w ubiegłym roku.

Trasa: około 18 km.

Początek: Msza św. o godz. 19.15 w kościele Św. Wojciecha w Radzionkowie.

Zakończenie – w kościele NMP Jasnogórskiej w Orzechu po północy.

Uczestnicy – w samotnej, pieszej wędrówce, na indywidualnym rozważaniu Stacji Drogi Krzyżowej – pójdą w ciemnościach nocnych, zmagając się z własnymi słabościami – nie tylko fizycznymi. Tegoroczne hasło TNDK 2019 brzmi: „Nie lękaj się pójść za mną”.

Aby uczestniczyć w TNDK2019 konieczna jest rejestracja uczestnika. Można jej dokonać poprzez stronę internetową lub w kancelarii parafialnej w Radzionkowie lub w zakrystii parafii w Orzechu. Zapisy potrwają od 11 do 22 marca br. Podczas zapisywania, każdy uczestnik musi zapoznać się z Warunkami Udziału. Osoby, które nie ukończyły 18 lat, a chcą samodzielnie wziąć udział w TNDK2019 – przy rejestracji (tylko w kancelarii) muszą złożyć pisemną zgodę jednego ze swoich rodziców.

Organizatorzy.

TNDK 2019 - plakat